Krystian Kobylański i Edyta Olcoń zwycięzcami XXIX Biegu Gąsieniców

W XXIX Biegu Gąsieniców rozgrywanym w dniu 29 lutego zwycięzcą został Krystian Kobylański  który pokonał dystans 15 km stylem klasycznym w kat. OPEN mężczyzn. Drugie miejsce zajął Jakub Twardowski z Nowego Targu, trzecie Piotr "Bendix" Michałek z Jaworzynki. Na czwartym miejscu rywalizację ukończył dr. Paweł Bubula, v-ce mistrz świata lekarzy w biegach narciarskich.
W biegu kobiet zwyciężyła Edyta Olcoń  z Białki Tatrzańskiej, przed zawodniczkami z Kościeliska Marią Nędzą i Małgorzatą Gąsienicą.

Do biegu zgłosiło się duża grupa amatorów białego szaleństwa, a najliczniejszą grupę stanowili Panowie z grupy M4 tj. urodzeniu po 1952 roku. Wśród nich wystartował także pierwszy trener Mistrza Świata Józefa Łuszczka Antoni Marmol ur. w 1929r. W klasyfikacji małżeństw najszybszymi okazali się Państwo Stanisław i Krystyna Grabowscy z Krakowa. Poniżej zamieszczamy wyniki w poszczególnych grupach wiekowych i klasyfikacji OPEN Kobiet i mężczyzn.