O nas

      Miło jest nam poinformować że ostatnich latach nasza praca i działalność na rzecz rozwoju i upowszechniania sportu m.in. wśród dzieci i młodzieży szkolnej została zauważona i nagrodzona. I tak Pani Teresa Piwowar została wyrózniona : Srebną odznaką za Zasługi dla Sportu przyznaną przez Panią Minister Sportu Joanne Muchę oraz Medalem za asługi w rozwoju sportu szkolnego przyznanym przez Zarząg Główny SZS w Warszawie.
Natomiast Feliks Piwowar został odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi  za pracę i zasługi w działalności na rzecz rozwoju i upowszechniania sportu przyznany postanowieniem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego oraz Złotą Odznaką za Zasługi dla Sportu przyznaną przez Panią Minister Sportu Joanne Muchę.

                                                   

             pifsport  pifsport                pifsport

    pifsportpifsport

Firma PIF SPORT rozpoczęła swoją działalność na przełomie 1998/99 roku, wychodząc na przeciw potrzebom rynku sportowego i rekreacyjnego. Roznące wymaganiaco do formy i sposobu obsługi zawodów sportowych skłoniła nas do podjęcia tej działalności. W dzisiejszych czasach koneiczne jest szybkie i sprawne publikowanie wyników sportowych, precyzyjny pomiar czasu, miła szybka obsługa zawodów. Swoje doświadczenie zawodnicze -sportowe oraz zdobywane doświadczenie jako sędziowie PZN , PZLA i inne pomogły nam podjąć to wyzwanie.

Podjeliśmy starania żeby opracować dobre systemy obsługi zawodów, szczególnie w biegach narciarskich. Od początku włączyliśmy w obsługę zawodów sprzęt komputerowy, podjęliśmy się opracowywania programów do obliczeń czasu. Szukaliśmy rozwiązań i sprzetu do elektronicznego pomiaru czasu.

pifsport


Ponad 20 lat jesteśmy na rynku imprez sportowych. Mieliśmy przyjemość obsługiwać kilkaset imprez w wielu dyscyplinach sportowych.

Najbardziej bliskie nam są biegi narciarskie, LA, biegi masowe, przełajowe, corssy, zawody MTB, imprezy rekreacyjno-sportowe - festyny. Imprezy okolicznościowe, resortowe dla firm, instytucji, turnieje piłkarskie, tenisowe i wiele innych.

Mamy przyjemność wspólpracować z : Polskim Związkiem Narciarskim, Szkolnym Związkiem Sportowym, Akademickim Związkiem Sportowym, Okręgowym ZLA, Małopolskim ZSKF, PZPN i wieloma innymi klubami i stowarzyszeniami KF.