Mistrzostwa UKS w Biegach Narciarskich

pifsportDzisiaj na trasach biegowych Wisła-Kubalonka obyły się pierwsze zmagania młodych biegaczy narciarskich walczących o tutuł Mistrza Polski w kategoriach
Junior C, Junior D i Junior E. Na tarcie stanęło ponad 300 dziewcząt i chłopców z całej Polski. Najlepsze lokaty uzyskali zawodnicy z małopolski, śląska, podkarpacia i lubelszczyzny. Dzisiejsze zawody rozgrywane były stylem klasycznym.
Jutro przed nami drugi dzień zawodów.W dziale wyniki można zapoznać się z wynikami z dnia 9.03.2012r.

MSA

Listy startowe 10.03.2012

Pif SportDrugi dzień Mistrzostw Uczniowskich Klubów Sportowych rozgrywane przy  pieknej słonecznej pogodzie przyniósł startującym wiele wrażeń. Najlepsi z nich cieszyli się swoimi sukcesami. W tym dniu startowało ponad 330 zawodników. W gronie najmłodszych po raz drugi zwyciężyli Izabela Marcisz z "Halicza" Ustrzyki Dolne oraz Jan Żółkiewski z Tomaszowa Lubelskiego. Wśród starszych grup po raz drugi także zwyciężyła Agata Warło reprezentująca UMKS Marklowice. Jednak najbardziej ze swojej wygranej cieszył się Maciej Popieluch - KS "Jedność" Nowy Sącz rywalizujący w gronie Juniorów D.

data: 10.03.2012 18:26